Üretimde Kalite ve Profesyonellik

İç oda kapıları, son yıllarda mobilya ve inşaat sektöründe en çok tercih edilen yapı malzemelerinden biridir. Feniks Door olarak, 20 yılı aşkın süredir kapı imalatında sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaktayız. İç oda kapısı imalatında ustalığın yanı sıra, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeden üretim yapan firmamız, her geçen yıl kurumsal imajına yenilik katmaktadır. Gelişen teknoloji ve yenilenen, sürekli değişen müşteri profilini yakından takip etmenin yanı sıra, personelimizin eğitimi ve yeniliklere ayak uydurabilmesi bizim için büyük önem taşımaktadır.

Kalite

Feniks Door olarak bizler, müşteri memnuniyetinin yanı sıra,  çalışan memnuniyetinin de ne kadar önem taşıdığının bilincindeyiz. Çalışanlarımıza verdiğimiz değer ve motivasyon, şirketimizin kurumsal kimliğinin aynası niteliğindedir. Mutlu çalışanların, mutlu müşteriler demek olduğunu profesyonel iş hayatının başlarında öğrendik ve hep uyguladık.

Amerikan Panel Kapı üretimi ile başladığımız bu yolda, kapı çeşitlerinin hemen hemen hepsinin (melamin kapı, pvc kapı, laminat kapı, lake kapı) üretimini yapmanın yanı sıra, oda kapıları ve melamin kapı yüzeyi alanlarında da uzman hizmet vermekteyiz, ürünlerin tamamına web sitemizden ulaşabilmeniz mümkündür.

Feniks Door ile iletişime geçmeniz halinde, profesyonel ekibiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Panel Kapı Modellerine buradan

Melamin Kapı Modellerine buradan bakabilirsiniz.

İç Oda Kapısı Fİyatları

Soru Sor
Nasıl Yardımcı olabilirim?
Merhaba 🙋‍♂️
🚪 Kapı modellerimiz ve 🔢fiyatlarımız hakkında bize Whatsapp ile soru sorabilirsiniz.